Gunship Helicopter War

Windows Phone için Nişancı Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34 MB
  • Version 1.1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Skippy Apps Pty Ltd
Windows Phone işletim sistemini kullanan tüm cep telefonları ve tabletlerde kullanabilmeniz için tasarlanan Gunship Helicopter War uygulaması, askeri üssünüzü harika bir savaş helikopteri ile korumak için görevlendirildiğiniz aksiyon dolu bir nişancı oyun

Windows Phone işletim sistemini kullanan tüm cep telefonları ve tabletlerde kullanabilmeniz için tasarlanan Gunship Helicopter War uygulaması, askeri üssünüzü harika bir savaş helikopteri ile korumak için görevlendirildiğiniz aksiyon dolu bir nişancı oyunudur.

Askeri hava üssünüz düşman kuvvetleri tarafından saldırıya uğramış ve bütün arkadaşlarınız yara almıştır. Siz düşmana karşı tek başınıza mücadele etmek zorundasınız. Modern savaş helikopterini kullanarak düşman birliklerine keskin silahınız ile nişan alacak ve onları yok etmek için son gücünüze kadar savaşacaksınız. 

RPG oyunlarını seven her yaştan kullanıcı için geliştirilen oyun içerisinde gerçekçi görüntüler, ses efektleri, kontrollü silahları ile gerçek bir savaş içerisinde kendinizi bulacaksınız. Helikopteri kullanarak tüm düşmanını yenmek için uğraşın. Her yaştan kullanıcının bağımlısı olacağı oyunu elinizden düşüremeyeceksiniz. 

Daha Fazla Göster
Gunship Helicopter War indir
DİĞER SÜRÜMLER